درباره ما

خیلی ساده بخوام براتون بگم باهم یاد یک سایته که توی اون میتونیم خلاصه کتابای مورد علاقمون رو از افراد مختلف بخونیم و خلاصه خودمون رو هم برای بقیه به اشتراک بزاریم.
حالا می پرسید چرا؟ ماجرا از اینجا شروع شد که پیام و سامان و پوریا و افشین و وحید باهم دیگه هیچ آشنایی نداشتن و خیلی کتاب نمیخوندن چی میشد یه کتابی لازمشون میشد میرفتن سراغش و بعد یه مدتم نصفه و نیمه ولش میکردن به امون خدا.

خوشبختانه همشون توی یه دوره ای شرکت کردن که مجبور شدن ماهی یک یا دوتا کتاب رو حداقل بخونن . یعنی اولش مجبور شدن ولی بعدش که یخورده گذشت دیدن نه اونقدرا هم بد نیست خصوصا که هرکتابی رو میشه ازش نکته های خوبی یاد گرفت. هرکتابی رو که تموم میکردن هر کدومشون جداگانه یک خلاصه ازون کتاب رو درست میکردن تا بعدها بتونن استفاده کنن و دیگه نرن کل کتاب رو از اول بخونن.

نکته جالبش این بود که خلاصه و برداشت هرکدوم ازین 5 نفر و یه عالمه آدم دیگه که توی دوره بودن کاملا باهم فرق میکرد و هرکدوم از یه دیدی به نکته ها نگاه میکردن که اونیکی دقت نکرده بود پس گفتن چه خوب همگی میتونیم از خلاصه های هم دیگه استفاده کنیم و نکته های جدیدی یادبگیریم تازه خیلی از دوستامون که کتاب روهم نخونده بودن از خلاصه ها کلی استفاده کردن که باعث میشد از کتاب خوششون بیاد و برن بخرنش یا از همون چند نکته استفاده کنن تو زندگیشون

و اینگونه بود که باهم یاد درست شد تا هرکسی هرچیزی که یاد میگیره رو بتونه با اطرافیانش در اشتراک بزاره و خودشم معرفی کنه تا بقیه بشناسنش و حتی بیان سایتش رو ببینن و بیشتر از اطلاعات همدیگه استفاده کنن

اعضای تیم باهم یاد

افشین زندی
متخصص سئو
کاری میکنه تو گوگل بیشتر دیده بشیم
پوریا کاظمیه
توسعه دهنده
کاری میکنه باهم یاد رو راحت تر استفاده کنی
پیام اسمی
توسعه دهنده
کاری میکنه تعدادمون تو باهم یاد بیشتر شه
سامان اسمی
برنامه نویس
کاری میکنه امکانات باهم یاد بره بالا
وحید زمانی
محتواساز
کاری میکنه خلاصه ها مون دسته بندی بشه و دقیق باشه